top of page

BIOREVITALIZACIA TVÁR A TELO

HP BUNKA VITARAN

 

je inovatívny stimulátor tkaniva, ktorý spôsobuje hĺbkovú obnovu a bioreštruktúru pokožky.

 

 

 ČO SÚ POLYNUKLEOTIDY ?


Základom prípravku sú polynukleotidy (PDRN). 
Polynukleotidy sú malé fragmenty DNA a RNA nukleových kyselín prírodného pôvodu, ktoré sa nachádzajú vo všetkých organizmoch a sú kompatibilné s ľudským telom. Má lekárske osvedčenie CE. Polynukleotidy viažu vodu a hydratujú.

 

VITARAN - PDRNtiež zvyšuje tvorbu nových mikrociev, čím zlepšujú okysličenie pokožky.

PDRN stimulujú pokožku k obnove, pričom pôsobia v troch smeroch :

  • Lifting – ovplyvňuje rast a aktivitu rôznych typov kožných buniek, vrátane fibroblastov, adipocytov a osteoblastov. Stimuluje sa proces tvorby kolagénu a elastínu typu I, čo spôsobuje zhrubnutie a nadvihnutie pokožky.

  • Antioxidácia – bojuje proti voľným radikálom, inhibuje fotostarnutie. Podporujú regeneráciu pokožky poškodenej UV žiarením.

  • Hydratácia – polynukleotidy majú schopnosť viazať vodu a poskytovať dlhodobú izoosmotickú hydratáciu medzibunkovej hmoty. Vďaka tomu sa pokožka stáva pružnou a hydratovanou.

 

LOKALITY- Tvár- Okolie očí- Krk- Dekolt- Ochabnutý triceps- Kdekoľvek na tele

VÝHODY VITARANObnovuje a vypĺňa štruktúru kože z vnútraSpomaľuje starnutieOvplyvňuje regeneráciu buniek a poškodených tkanív
Stimuluje aktívnu syntézu kolagénu a elastínu typu I, čo spôsobuje nadvihnutie pokožkyObsahuje glutatión známy silnými antioxidačnými účinkamiNa rozdiel od iných výplňových materiálov zabezpečuje kožným bunkám cenné živiny antioxidantyVýplň je rozpustná a postupne úplne absorbovaná kožouOdporúča sa vykonať 3-4 ošetrenia s intervalom 15-30 dní. Po celej sérii sa odporúča posilňovacia kúra, ktorá sa mávykonať 4 až 6 mesiacov od poslednej kúry.

bottom of page