top of page

JALUPRO COLLAGEN BOOSTER

VLASTNOSTI

Jediný produkt na trhu pre podporu tvorby kolagénu pre injekčnú aplikáciu. 
Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín proti ochabovaniu pleti.  Pre zdravú, hydratovanú, rozjasnenú a pevnú pleť. JALUPRO HMW Je druhý dermálny bio-revitalizátor z radu Jalupro. Je to sterilný reabsorbovateľný injekčný roztok, ktorý obsahuje aminokyseliny a kyselinu hyalurónovú. HMW znamená vysokú molekulovú hmotnosť. Je indikovaný na bio-revitalizáciu suchej a dehydratovanej pokožky a pokožky, ktorá má výrazné vrásky, jazvy, ochabnutie pleti.

JALURPO HMW SA POUŽÍVA- Hydratácia - Podpora tvorby kolagénu v hlbokých štruktúrach pleti- Prevencia ochabnutia


Na obnovu a opravu pokožky vážne poškodenej fotografickým starnutím.

Ako pomocná látka pri fyzikálnych alebo chemických ošetreniach, ako je peeling, laserová terapia, dermabrázia,  rádiofrekvencia, dermálne plnidlo, botulínový toxín atď.

APLIKÁCIA
Ppodobne ako jeho "kolega" Jalupro, môže byť použitý na:- tvár- krk- dekolT - podpazušie- ruky- vnútorné stehná- oblasť brucha a kolena 

PREČO BY SME MALI FIBROPLASTY KŔMIŤ S AMINOKYSELINAMI ?

Bunky podkožného spojivového tkaniva v našej pokožke sa nazývajú fibroblasty. Fibroblasty tvoria kolagén a opravujú krehkú a opotrebovanú pokožku, čím zabezpečujú zlepšenie tónu pleti a elasticitu. Aktivita fibroblastov sa znižuje v priebehu času z dôvodu starnutia a iných dôvodov, ako sú stravovacie návyky, strava, fajčenie, intenzívna fyzická aktivita, dlhá expozícia na slnku. Preto pokožka starne, stráca tón, pružnosť, jas, objem, ktorý vedie k tvorbe vrások a prevysov. Fibroblasty produkujú kolagén pomocou nutričnej podpory: Aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-lyzín), ktoré sú nevyhnutné na kompenzáciu zníženej aktivity fibroblastov. Čím sú lepšie fibroblasty napájané aminokyselinami, tým viac sú životne aktívne. Preto sa kvalita pokožky výrazne zlepšuje.  Výsledky liečby liekom JALUPRO HMW sú rýchle a ich účinnosť rastie v priebehu času a trvá až 6 mesiacov.  

bottom of page